List gończy

List gończyUwaga! Ratunku! Pomocy!

Zespół Bałwochwalni w składzie jednoosobowym prowadzi zakrojone na szeroką skalę poszukiwania książki, podejrzanej o zbałamucenie co wrażliwszych dusz na całym globie.

Poszukiwana stosuje kamuflaż! Ostatnio widziano ją w eleganckiej odsłonie: unikatowa, dobrej jakość okładka, o wysokiej wartości artystycznej, wysokiej gramatury papier, wykwintny krój czcionki i zdobienia kunsztowne. Ma jednak znaki szczególne: ślady wielokrotnego czytania i gęste podkreślenia ołówkiem zdań uznanych za szczególnie wywrotowe.

Poszukiwana, oskarżona jest o otumanienie i odrywanie od rzeczywistości licznego grona wrażliwych na piękno, otwartych na nieznane, chętnych na poznanie i zrewidowanie dotychczasowych poglądów, zatapianie w odmętach światów wykreowanych. Oskarża się ją również o rozbudzanie wyobraźni i niepożądanej ciekawości, a także o obsceniczne przyjemności zarówno umysłu jak i ducha.

Poszukiwana demoralizuje z zimną krwią. Jest bezwzględna, nieprzewidywalna i niebezpieczna. Gotowa sprowadzić na manowce każdego, kto stanie jej na drodze, kto krzywo na nią spojrzy.

Za pomoc przy odnalezieniu poszukiwanej przewidziana jest nagroda – 100% satysfakcji!!!

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na temat miejsca ukrywania się poszukiwanej prosimy o niezwłoczny kontakt. Wszelkie informacje należy zgłaszać w komentarzach poniżej lub w innym miejscach Bałwochwalni.

Za pomaganie poszukiwanej lub jej ukrywanie grozi odpowiedzialność karna – 5 lat pozbawienia dostępu do słowa pisanego.

Cel poszukiwań – zdezorganizowanie Bożego Narodzenia!!!